O firmie

Firma SOHOUSE zajmuje się nieprzerwanie od 2011 roku Zarządzaniem Nieruchomościami i Pośrednictwem, jesteśmy prężnym i zupełnie nowatorsko działającym zespołem.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomości, obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych, Nieruchomości Prywatnych, Komercyjnych. Wieloletnia wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość działania i indywidualne podejście do powierzonych naszej opiece Nieruchomości, są podstawą naszej pracy, pozbawionej stereotypów i rutyny.

Do Państwa dyspozycji jest zespół fachowców z doświadczeniem w różnych branżach. Pomoc techniczna, prawna, szeroki oferowany pakiet usług.  Profesjonalny nadzór nad zarządzaniem finansami i zewnętrznymi wykonawcami usług zapewniają Właścicielom bezpieczeństwo i wygodę w korzystaniu z Nieruchomości.

W zakresie pośrednictwa nieruchomościami sprzedaży, kupnie, wynajmie firma SOHOUSE zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Skuteczną opiekę prawną przy gromadzeniu dokumentacji niezbędnej w procesie zbycia - nabycia praw do nieruchomości. Wiarygodna i profesjonalna obsługa, wywiad na temat parametrów poszukiwanej nieruchomości. Pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu. Przygotowanie oferty przez naszego partnera - specjalistę kredytowego. Sporządzenie umowy przedwstępnej, warunkowej, przeniesienie własności w kancelarii notarialnej w celu zawarcia aktu notarialnego. Protokół przekazania nieruchomości, pomoc w przepisaniu umów na dostawę mediów, poprowadzenie transakcji od początku do jej szczęśliwego zakończenia.
Skuteczna prezentacja Państwa Nieruchomości, opis, wykonanie zdjęć, udostępnienie oferty w systemie wymiany ofert czyli w systemie informatycznym, umieszczenie oferty na własnej stronie internetowej, umieszczenie oferty na największych i najbardziej znanych portalach nieruchomościowych. Prezentacja Nieruchomości potencjalnym klientom, pomoc w skompletowaniu aktualnych dokumentów, niezbędnych do przeprowadzenia transakcji, informacja na temat możliwego przebiegu I uzgodnienie warunków transakcji.

 

Firma SOHOUSE to licencjonowani Zarządcy Nieruchomościami i licencjonowani Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami
posiadający ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności Zarządzania Nieruchomościami i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa.

Zapraszamy do współpracy.

Powrót